Sıkça Sorulan Sorular

RapidSEO Hakkında

Sistem açıklaması, bilgiler ve sıkça sorulan sorular

Sitemin Googleda Yükselmesini Nasıl Sağlarım?

Sizler için çeşitli bütçelere göre önceden tasarlanan SEO Paketlerimiz var.

https://www.rapidseo.net/seo-paketleri/

Yukarıdaki linke giderek siteniz için uygun olan paketi seçerek veya bizimle iletişime geçerek sizin özel paketler oluşturarak sitenizin Google’da yükselmesini sağlıyoruz.

Satın aldığım hizmetin raporlarını alabilecek miyim?

Elbette, vermiş olduğunuz sipariş ile belirlediğiniz web sitesinin detaylı olarak SEO analizi yapılarak sizlere e-mail yoluyla iletilecektir.

SEO Paketlerine nereden ulaşabilirim?

Servislerimizin ve ekstra hizmetlerimizin listesi & fiyatları için tıklayınız:

https://rapidseo.com/seo-paketleri/

SEO Paketlerinde kullanılan sitelerin kalitesi nedir?

Servislerimiz yüksek kalite sahibi siteler üzerinde çalışır. Örneğin karışık DA (Domain Authority), ayrıca no-follow ve do-follow link türleri; bu size çok sayıda farklı domainden link alma faydası sağlayacaktır.

Ne yazık ki sistemimizi sürekli olarak geliştirmeye devam ettiğimizden tüm servislerimizin bir listesini paylaşamıyoruz.

SEO Paketleriniz güvenli mi? Spama düşme tehlikesi var mı?

En kaliteli servislerimiz olan web 2.0Yüksek DA sahibi baklinkler  sistemimizde ki listede bulunan 100% güvenli sitelerdir.

Linklerin hepsi sitenize direk olarak verilmediğinden dolayı (tüm siteler birbirine yönlendirilip finalde sitenize yönleniyor) Google gözünde kesinlikle sitenizin kalitesi düşmeyecektir*

* Daha önce yapılan seo işlemlerinden kaynaklanan sorunlar firmamız tarafından sorumluluk kabul edilmemektedir.

Paketlerde bulunan linkler hangi kategorideki makalelerle yayınlacak?

Siparişiniz oluşturulduktan sonra ekibimiz tarafından detaylı incelenerek kategoriyle ilgili makalelerin içerisinde anahtar kelimeniz üzerinden linkler verilecektir.

Backlinklerim neden Backlink takip sistemlerinde görünmüyor?

Genel olarak backlinklerinizin index alması SEO için önemlidir.
Bu yüzden tüm backlink paketlerimizin ekstra olarak indexer servisleri vardır, bu servisler hızlı indekslenmenizi sağlar.

Linklerinizin indekslenmesi, Google arama indeksine yansıyarak site bilinirliğinizi sağlar.

Google webmasters tools ve Ahrefs gibi Backlink takip araçları için 2. nokta ise, linklerinizin oralara yansımasının, Google aramalarına yansımasından yaklaşık 2 hafta ila 3 ay arası bir zaman farkı oluşmasıdır.
Google webmasters tools size toplam backlinklerinizin yalnızca birkaçını gösterecektir.
Biz Ahrefs botlarının Google botlarından daha zayıf olduğuna inanıyoruz, fakat Ahrefs daha hızlı bir şekilde backlinklerinizi indeksler, fakat Google botları ise 2 hafta ila 3 ay gibi bir zaman sonunda indeksler.

Sistemde bulunan Indexer nedir?

Indeksleyicimiz karmaşık bir yapıya sahiptir baklinklerin Google örümceleri tarafından kesinlikle taranması için tasarlanmıştır.

Şu şekilde teknikleri vardır: Linklerinizi kısaltmak, her bir linke ping atmak, Rss feedleri oluşturmak, XML Sitemap oluşturmak gibi.

1’den fazla defa aynı işlemleri sadece Google için değil tüm arama motorları için yapar.

Her bir backlinkinizi whois, redirect, stats gibi 1k – 2k Authority sahibi sitelere gönderir.

Bu sayede en etkili ve hızlı şekilde backlinklerinizi indeksletebilirsiniz.

SEO Paketlerindeki Backlinkler kalıcı mı?

Backlinkler normal durumlarda kalıcıdır, bizler her backlink için yüksek kaliteli bir makale oluştururuz ayrıca onları yüksek kaliteli sitelere yükleriz, fakat bazı durumlarda sitelerde silinme yada kapanma sorunları yaşansada %80 oranında backlinkleriniz kalıcıdır.

SEO Paketlerinde kullandığınız makalelerin dili nedir? SEO ya etkisi nedir?

Makalelerimiz global anlamda yükselmek amacıyla ingilizce yazılmaktadır. Ancak bu işlemi istediğiniz anahtar kelimeyi bire bir kullanarak  makaleler içerisinden yapıyoruz, Etkisi hakkında endişeniz olmasın 🙂

SEO Paketlerinin tamamlanma süresi nedir?

SEO Paketlerinin teslimleri paket içeriğine göre değişmektedir. Verilen siparişte ekibimiz hafta içi sürekli ilgilenmektedir. Sitenizin sağlığı ve Google’da daha kaliteli yükselmeniz için siparişinizi günlere yayarak backlink ağı oluşturmaktayız. Detayları öğrenmek için contact[at]rapidseo.net adresine mail atarak veya online destek sisteminden ekibimizle konuşarak bilgi alabilirsiniz.

Ödeme yöntemleri nelerdir ?

Ödeme yöntemleri açısından size mümkün olduğunca fazla seçenek sunmaya çalışıyoruz. Havale, EFT, kredi kartı ile ödeme seçeneklerimiz mevcuttur. Satın alma sürecinde size seçeneklerin detayları hakkında bilgiler vereceğiz. Havale-EFT yöntemlerinde kullanabileceğiniz Akbank, Ziraat Bankası, Yapı Kredi, Enpara, Papara, Ptt gibi seçeneklerimiz bulunmaktadır. Kredi kartı ödemelerinde ise size vereceğimiz İyzico linkinden yapabilirsiniz.

Satın alma süreci nasıl işliyor ?

Seçtiğiniz paketin siparişini vermek için satın alma sayfasındaki formu bize gönderdikten sonra internet siteniz tarafımızca inceleniyor ve sizinle irtibata geçiyoruz. İnceleme sonrasında size yerine göre tavsiyelerde bulunuyor, teklifler sunuyoruz.

BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN

Aradığınız soru burada değil mi? Soru sormak için formu doldurun