R10.net Davetiye olmadan Üye Olma Şansı

r10 net davetiyesiz üyelik yılbaşı

r10.net bu yılbaşı üye olmak isteyenler için büyük bir şans tanıyor. Normalde r10.net foruma üye olmanız için üyelerden bir kişinin size davetiye göndererek referans olması gerekiyor. Bu yöntemle webmaster platformunun daha nezih bir ortam olmasını sağlıyor. Referans olan kişilerin bir sorumluluk hissettiği bu yöntemde güvenilmeyen kişilere referans olmamanızı hedefleyen bu yöntem uzun süredir kullanılıyor.

Yılbaşı sebebiyle bu konuda üye olmak isteyenlere bir kapı açan r10.net Webmaster forumunda ticaret yapabilmenizi, bilgi alışverişlerinde bulunabilmenizi ve etkileşime geçebilmenizi sağlıyor.

R10.net Üyelik Şartları Nelerdir?

Burada belirtilen konuda yazıldığı üzere davetiyesiz üye olma şartları aşağıdaki gibidir:

r10 davetiye

1. Üyelik formunu doğru bilgilerle tamamlayın. Çünkü her şey onaydan geçecek. Yanlış girilen bilgiler otomatik T.C kimlik kontrolü sırasında sorun yaratır ve üyeliğiniz tamamlanmaz. E-mail adresiniz sürekli kullandığınız bir adres olmalı. Üyelik girişlerinde Kullanıcı Adı yerine e-posta adresi kullanılmakta.

2. Boş bir kağıda üstteki örnek gibi en üste R10.Net yazıp altına üye olmak istediğiniz günün tarihini yazın. Bu kağıtla birlikte Yüzünüzün net gözükeceği şekilde çektiğiniz Özçekim ( Selfie ) Fotoğrafınızı Öz Çekim alanından “Dosyayı Seçin” kısmına yükleyin. Öz çekim yükleme alanının hemen altında bulunan uyarıları dikkatlice okuduktan sonra KVKK metnini kabul ederek kayıt formunu doldurup işlemlerinizi tamamlayın.

Bu selfie’yi neden istiyorsunuz? diyen arkadaşlar çıkabilir. Geçen yıl bu tarz sorular çok soruldu. R10.net bir banka değil fakat insanların kendi aralarında günde ortalama 1 Milyon TL üzerinde ticaret yaptığı, Türkiye’nin hemen hemen bir çok dijital işlerinin buradan döndüğü çok büyük bir platform. Bu sebeple sizleri aramıza kabul ederken mevcut üyelerimizin güvenliğini de ön planda tutmak zorundayız. KVKK Aydınlatma Metnimiz ve Veri Güvenliği için verilerin nasıl saklanacağı, nasıl işleneceği net bir şekilde size kayıt sırasında gösterilecektir.

3. Formu tamamen bitirip tamamladıktan sonra hesabınıza Giriş yapın ve ardından telefon doğrulamanızı yapın.

4. Üyeliğinizin aktifleşmesi için Mail’e gelecek olan aktivasyonu tıklayın.

Sizin işlemleriniz bu kadar. Yukarıda ki işlemlerin ardından gerisini R10.Net’in güçlü ekibi halledecek;

5. Yöneticilerimiz tarafından manuel kontrol sonrası onaylama, yeniden resim isteme talebi yada üyelik kabul edilmeme durumu size gün içerisinde SMS olarak bildirilecektir. Eğer olumsuz olursa yüklediğiniz fotoğraf ile ilgili bir sıkıntı var demektir tekrar giriş yaparak yeni fotoğraf yükleyebilirsiniz.

6. Talebiniz değerlendirmeye alındıktan sonra SMS olumlu gelir ise üyeliğiniz onaylanmış demektir. R10.Net’e E-mail adresiniz ve belirlediğiniz şifre ile giriş yapın. Sonrasında karşınıza sms onay ekranı çıkacak telefon numaranızı doğru girdiğinizden emin olduktan sonra SMS doğrulama işlemini yapmalısınız.

SMS doğrulama işlemini yapmadan hiçbir sayfaya giriş izniniz bulunmaz. tüm şıkları doğru şekilde yapan herkesin üyelikleri onaylanacaktır.

r10.net Davetiye Olmadan Üyelik Çekilişi Hakkında

R10.Net üyeliğinin kısa süreli davetiye şartı olmadan aktif olmasıyla ilgili bir başlık kullanarak açılan bu konunun linkini de ileterek kendi sitenizde yada farklı site, forum, platform, blog, sözlük hesaplarından paylaşım yapan arkadaşlar bu konuya mesaj olarak yaptıkları paylaşımının linkleri eklerler ise yapılacak olan R10.Net Büyük Yılbaşı özel çekilişine hak kazanmış olacaklar.

r10.net instagram hesabından yapılan paylaşım: https://www.instagram.com/p/CJPDMb5A43e/?igshid=10erjgp5e88on


Çekilişe katılım 31 Aralık 2020 saat 23:59’da son bulacak 02.01.2021 ‘de Canlı Yayın’da çekiliş yapılacak. 

Macbook ve iPhone sadece R10 üyelerine çıkacak bu sebeple bu konuya işlem yaptığınız da yazın çıkan şanslı üyemizin işlemleri yapıp yapmadığına bakacağız…
Fake hesap kontrolü yapılacak olup, fake hesaplar tespit edildiğinde kazandığı hediyeler yedek talihliye devredecektir.

RapidSEO sunar..